Informacija

Žemiau rasite informaciją apie tinklalapį ir jo funkcijas. Jeigu atsakymo neradote, susisiekite su mumis el. paštu.

Prieš talpindami skelbimus, iš pradžių turite užsiregistruoti. Kad galėtumėte prisijungti prie paskyros pirmiausiai turėsite patvirtinti savo el. pašto adresą. Į jūsų nurodytą el. pašto adresą bus atsiųstas patvirtinimo laiškas, kuriame turėsite paspausti patvirtinimo nuorodą. Tik tuomet galėsite prisijungti prie savo paskyros ir talpinti skelbimus.

Prisijungę prie savo paskyros galėsite valdyti savo įkeltus skelbimus, juos redaguoti ar ištrinti. Taip pat galėsite atnaujinti savo profilio duomenis. Rekomenduojame nurodyti miestą ir telefono numerį, tuomet dedant naujus skelbimus šie duomenys jau bus užpildyti ir jų nereikės įvesti iš naujo.

Patalpinti skelbimai galioja 3 metus, todėl jeigu detales pardavėte, nepamirškite ištrinti skelbimo. Pasibaigus skelbimo galiojimo laikui, skelbimą reikia patalpinti iš naujo.

Skelbimų talpinimas yra nemokamas. Galima talpinti neribotą skaičių skelbimų.

Talpindami naują skelbimą, visuomet pasirinkite tikslią kategoriją, priešingu atveju jūsų skelbimas gali būti nepatvirtintas ir nematomas puslapio lankytojams. Jeigu talpindami skelbimą neradote tinkamos kategorijos arba nežinote kokią pasirinkti, susisiekite su mumis el. paštu.

Jeigu turite kelias detales kurias norite parduoti, rekomenduojame kiekvienai detalei sukurti naują skelbimą, o ne visas detales sudėti į vieną. Kiekvienai detalei sukuriant naują skelbimą galima nurodyti norimą kategoriją ir kainą, tokiu būdu jūsų skelbimą bus lengviau rasti paieškoje tiems kas ieško konkrečios detalės. Jeigu pardavėte, skelbimą ištrinkite prisijungę prie savo paskyros.

Visus naujus skelbimus turi patvirtinti administratorius, tuomet jie bus matomi visiems puslapio lankytojams. Skelbimų patvirtinimas gali užtrukti iki 24 val. Jeigu skelbime bus nurodytas neteisingas tel. nr. arba nebus įkelta nei vienos nuotraukos, jūs gausite el. laišką su informacija apie reikalingus pakeitimus. Savo skelbimą galite redaguoti prisijungę prie paskyros, skiltyje Mano skelbimai. Kai trūkumai bus ištaisyti, jūsų skelbimą patvirtinsime. Jeigu per 72 val. pakeitimų neatliksite, tokį skelbimą ištrinsime ir jį reikės įkelti iš naujo.

Viršuje, dešiniąjame kampe spaudžiame meniu paveikslėlį

puslapio meniu

 

 

 

Pasirenkame žmogaus figūrą esančią šalia mygtuko įdėti skelbimą. Po to kai paspausite būsite nukreipti į prisijungimo puslapį. Jeigu esate dar neužsiregistravęs, tuomet tame pačiame puslapyje žemiau prisijungimo formos rasite registracijos formą.

vartotojo paskyra

 

 

 

 

 

 

 

Skelbime rodomas tik jūsų telefono numeris. Visa kita asmeninė informacija viešai neprieinama.