Privatumo politika

Čia rasite paaiškinimus apie tas kas yra slapukai ir kaip juos valdyti.

Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose, arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile.

Kaip naudojame slapukus ?

Kaip ir dauguma įvairių puslapių, mūsų puslapis naudoja įvairius slapukus sklandžiam puslapio veikimui užtikrinti. Privalomi slapukai yra būtini tam, kad visos puslapio funkcijos veiktų tinkamai ir jie nėra naudojami jokiai asmeniniai informacijai gauti.

Trečiųjų šalių slapukai naudojami įvertinti jūsų naršymo patirtį mūsų puslapyje, tam kad galėtume nuolat tobulinti ir teikti saugias paslaugas jums. Šie slapukai taip pat naudojami susijusios jums įdomios ir galbūt reikalingos reklamos rodymui.

Kokių tipų slapukus naudojame ?

Pagrindiniai: Kai kurie slapukai tiesiog būtini skalndžiam puslapio veikimui. Juos naudojame vartotojų sesijoms ir saugumui užtikrinti. Šie slapukai nerenka jokios asmeninės informacijos. Iš esmės jie reikalingi tik saugiam prisijungimui prie jūsų vartotojo paskyros ir skelbimų talpinimui.

Statistiniai: Šie slapukai naudojami lankomumo statistikai rinkti, atskirti kurie puslapiai yra lankomiausi, o kuriuos reikėtų patobulinti. Taip pat galime matyti srauto šaltinius, kaip lankytojas rado mūsų puslapį.

Reklama: Tokie slapukai mums leidžia jums rodyti reklamas, kurios jus gali sudominti (personalizuota reklama), o ne tokias, kurios visiškai nesusijusios.

Funkciniai: Slapukai, kurie nėra būtini pagrindiniam puslapio funkcionalumui užtikrinti, tačiau jie atliekama papildomas funkcijas, kurios gali pagerinti vartotojo patirtį, pvz., socialinių tinklų integracija,  dalinimasis mūsų turiniu kitose platformose.

Nustatymai: Šie slapukai reikalingi išlaikyti jūsų nustatymus, tokie kaip kalbos nustatymai, įvesti kiti duomenys, tam kad jų nuolat nereikėtų rinktis iš naujo.

Kaip valdyti slapukus ?

Daugiau informacijos apie slapukus, naršyklės nustatymus ir visą kitą susijusią informaciją rasite šiuose puslapiuose wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.